paramahamsA

VISHWANANDA

Darszan w Warszawie
11 października 2020

Rejestracja

Poniedziałek, 11 października 2020
godzina rozpoczęcia: 14:00
Hotel Radisson Blu Sobieski
plac Artura Zawiszy 1
02-025 Warszawa
Zobacz na mapie
Wstęp wolny

„Kiedy otrzymujesz Darszan, spoglądam na twoją duszę i widzę twoją Jaźń, prawdziwą Jaźń. To, co wtedy widzę, to piękno, które skrywasz głęboko
w sobie. Chciałbym, żebyś ty także je ujrzał i uświadomił je sobie”.

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

CZYM JEST DARSHAN?

Słowo darszan oznacza „boską wizję” – doświadczenie, podczas którego dane nam jest ujrzeć Boga, a Bóg patrzy na nas. Pramahamsa Vishwananda udziela Darszanu, kładąc dodatkowo dłoń na głowie danej osoby w geście błogosławieństwa. Otrzymanie Darszanu od w pełni urzeczywistnionego Mistrza, który żyje w stałej jedności z Bogiem, to rzadka i wyjątkowa okazja. Darszan Paramahamsy Vishawanandy jest doświadczeniem bardzo osobistym, którego po prostu nie możesz przegapić.
Chwila Darszanu jest wyjątkowa – to chwila, w której istniejesz tylko ty i On. Kiedy Paramahamsa Vishwananda patrzy w twoje oczy, obsypuje cię bezwarunkową Boską Miłością. Jak sam często mawia, w momencie Darszanu ściera kurz i usuwa brud, które pokryły lustro naszej duszy, abyśmy coraz bardziej mogli odbijać Boskie Światło. Każdy z nas otrzymuje coś innego, jednak zawsze jest to dokładnie to, czego dana osoba potrzebuje.

„Otwórzcie swoje serce i kochajcie. Pozwólcie temu płynąć. Im bardziej się otworzycie, tym czystszy będzie umysł. A im będzie on czystszy i bardziej pozytywny, staniecie się bardziej kochający i tym więcej Miłości będziecie w stanie ofiarować”.

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

PARAMAHAMSA VISHWANANDA

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda jest oświeconym mistrzem duchowym, a zarazem założycielem organizacji Bhakti Marga.

Darszan to udzielane przez Swamidźiego osobiste błogosławieństwo, które aktywuje Boskie Światło obecne w każdym z nas. To wspaniała okazja, aby otworzyć swoje serce i doświadczyć bezwarunkowej miłości.

Więcej informacji:

Paramahamsa Vishwananda

„Wszechwiedzący od urodzenia”, artykuł Hazel Courteney – Nieznany Świat

Kanał Youtube

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 605 333 027